Uwaga!

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzaniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zawieszeniu podlegają wszystkie zajęcia i najmy związane z prowadzeniem różnego rodzaju zajęć sportowych przygotowujących dzieci i młodzież do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni związek sportowy w okresie do 09 kwietnia 2021 r.

Osoby dorosłe, które chcą korzystać z obiektu są zobowiązane przedstawić dokument wystawiony przez podmiot opłacający wynagrodzenie lub stypendium sportowe albo przez odpowiednio międzynarodową federację sportową działającą w sporcie olimpijskim lub paraolimpijskim lub inną uznaną przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski albo międzynarodową organizację sportową o zasięgu kontynentalnym należącą do takiej federacji, albo polskiego związku sportowego.

Zapewniamy również, że cały czas monitorujemy przepisy i ich ewentualne zmiany, określające funkcjonowanie obiektów sportowych oraz instytucji kultury. Jak tylko pojawi się możliwość powrotu wybranych zajęć niezwłocznie będziemy o tym Państwa informować.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Mając na uwadze maksymę „zdrowie jest najważniejsze” pamiętajmy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa oraz społecznego dystansu w najbliższym czasie.

Życzymy zdrowia!